O mně

Bc. Eva Kratochvílová

certifikovaná instruktorka jógy 

certifikovaná koučka a průvodkyně na cestě osobního růstu

Eva je dlouholetou lektorkou zaměřující se zejména na Yin Yogu, Hatha Yogu kombinující se stylem Flow, ale i lektorkou stylu Fly yoga v šátcích.

Pro Evu samotnou je Yoga propojení s duší a otevírání srdce, napojení se na sebe, to vše vzájemně v propojení s vědomým dechem a tělem. Své klienty učí propojovat nejen vědomé dýchání, ale i jógu do běžného života, kde jim pomáhá zůstat v napojení se sebou samými a v životní rovnováze. Je mimo jiné také certifikovanou koučkou a průvodkyní pro osobní rozvoj, díky čemuž pomáhá rozvíjet sebe samé, své schopnosti, důvěru v sebe, uvědomění si své hodnoty a napojení se zpět k sobě, ke své cestě.

Její lekce jsou vhodné nejen pro začátečníky, kde využívá citlivý přístup a učí krok po kroku, ale též pro pokročilejší. Při svých lekcích využívá též účinků příjemné hudby, účinků esenciálních olejů a jejich vůni, doteku a vědomého dýchání. Na lekcích miluje nejen propojení Flow a plynulé přechody z jednotlivých ásan, ale i klidnější Yin a s ní spojené prohlubování ásan a nacházení svých někdy stále ještě svých skrytých možností.

Eva miluje cestování, poznávání nových kultur, lidí a přírody, miluje Slunce a teplo, proto se rozhodla rozšířit své lekce také na pobyty nejen v České republice, ale také po světě. Její láskou je Itálie, Sicílie a Sardinie, nicméně v budoucnu by ráda navštívila také Bali, Fuerteventura, Kanárské ostrovy, Srí Lanku či Malajsii.


Těším se na Vás také na lekcích jógy nově v Lymfatickém studiu Blanky Nohové Třebíč a také v prostorách Óm projektu Zuzky Šimečkové na Karlově náměstí 26, Třebíč.

V případě zájmu o lekce nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat:

Yoga Evi - jóga Třebíč

tel.: +420 739 012 067

email: lotosovesrdce@centrum.cz